Since 1995

HİKAYEMİZ

KM Events, Türkiye'de gerçekleşen uluslararası düğün, davet ve kutlamaların aranan firmasıdır.

Bugüne kadar, çok sayıda, Azerbaycan, Rusya, İran, Birleşik Arap Emirlikleri, Pakistan, Hindistan ve daha pek çok ülkeden gelen çiftlerin düğünlerini organize eden KM Events, 1995 yılından beri birçok önemli projeye imza atmıştır. Aynı zamanda Pope Benedict XVI, George Bush, Tony Blair, Chirac, Schröder ve Aliyev gibi dünyanın birçok yerinden önemli insanları ağırlamıştır.

KM Events’in direktörü ve kurucusu olan Meltem Tepeler, etkinlik sektöründe faaliyet gösteren firmaları bir araya getirmek amacı ile Türkiye’de Yaratıcı Etkinlikler Planlama ve Uygulama Derneği (YEPUD)’u kurmuş ve 2008 – 2014 yılları arasında derneğin Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmıştır.Meltem Bayazıt Tepeler'in hem Türkçe hem de İngilizce olarak yazmış olduğu “Düğünler ve İstanbul” adlı kitabı ile İstanbul’u bir destinasyon düğün merkezi olarak tanıtmış ve kitap kısa sürede sektörün klasikleri arasında yerini almıştır. 2011 yılında 2. Baskısı da yapılan kitap Amazon.co.uk dan sipariş edilebiliyor. Yazarlık ile birlikte, kendisi aynı zamanda Boğaziçi Üniversitesin'de Etkinlik Yönetimi adı altında sertifika programının kurucusu ve eğitmenidir. Ayrıca 2019'dan beri TUED-Türkiye Uluslararası Etkinlikler Derneği Kurucu Başkanı, ILEA-International Live Events Association'ın Avrupa Yönetim Kurulu üyesidir.

Türkiye’de yapılan en özel düğünleri gerçekleştiren, düğün temaları yaratan ve tüm yeniliklere öncülük eden KM Events Türkiye’de düğün endüstrisinin gelişmesine ve Türkiye’nin özellikle de İstanbul’un bir destinasyon düğün merkezi olmasına büyük katkı sağlamaktadır.KM Events'in hizmetleri arasında, Düğün ve Event Planlanması, Tasarım & Prodüksiyon yer almaktadır.